- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Milešovice
Aktuální počasí Milešovice
Aktuální počasí přímo pro město Milešovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
