- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Londýn
Aktuální počasí Londýn
Aktuální počasí přímo pro město Londýn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
