- Počasí
- Chorvatsko
- Krapinsko-Zagorska
- Letovčan Tomaševečki
Aktuální počasí Letovčan Tomaševečki
Aktuální počasí přímo pro město Letovčan Tomaševečki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (00:00) do 1. 6. (08:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
