- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Kostelec
Aktuální počasí Kostelec
Aktuální počasí přímo pro město Kostelec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
