Aktuální počasí Koritata
Aktuální počasí přímo pro město Koritata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 1. 6. (13:00) do 1. 6. (19:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
