- Počasí
- Chorvatsko
- Požeško-Slavonska
- Komorica
Aktuální počasí Komorica
Aktuální počasí přímo pro město Komorica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
