- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Kateřina
Aktuální počasí Kateřina
Aktuální počasí přímo pro město Kateřina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
