- Počasí
- Chorvatsko
- Dubrovačko-Neretvanska
- Karasovići
Aktuální počasí Karasovići
Aktuální počasí přímo pro město Karasovići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
