Aktuální počasí Kafr Ismā‘īl Muḩammad
Aktuální počasí přímo pro město Kafr Ismā‘īl Muḩammad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
