Aktuální počasí Kafr an Nazlah
Aktuální počasí přímo pro město Kafr an Nazlah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 25°C |
