- Počasí
- Chorvatsko
- Karlovačka
- Jurovski Brod
Aktuální počasí Jurovski Brod
Aktuální počasí přímo pro město Jurovski Brod. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
Silné bouřky
Platí od 1. 6. (01:00) do 1. 6. (20:00)
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
