Aktuální počasí Jezero
Aktuální počasí přímo pro město Jezero. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (12:00) do 1. 6. (21:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
