- Počasí
- Egypt
- Kafr el-Sheikh
- ‘Izbat al Barrājah
Aktuální počasí ‘Izbat al Barrājah
Aktuální počasí přímo pro město ‘Izbat al Barrājah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
