- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Halenkov
Aktuální počasí Halenkov
Aktuální počasí přímo pro město Halenkov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
15°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
