- Počasí
- Chorvatsko
- Slavonski Brod-Posavina
- Gređani
Aktuální počasí Gređani
Aktuální počasí přímo pro město Gređani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (10:00) do 2. 6. (00:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
