- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Great Broughton
Aktuální počasí Great Broughton
Aktuální počasí přímo pro město Great Broughton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 13°C |
