Aktuální počasí Chotyně
Aktuální počasí přímo pro město Chotyně. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Silný déšť
Platí do 1. 6. (10:00)
Bouřky
Platí do 1. 6. (01:40)
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
