Aktuální počasí Chereshovo
Aktuální počasí přímo pro město Chereshovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 1. 6. (13:00) do 1. 6. (19:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
