- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Bukovany
Aktuální počasí Bukovany
Aktuální počasí přímo pro město Bukovany. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
