- Počasí
- Chorvatsko
- Karlovačka
- Bukovac Perjasički
Aktuální počasí Bukovac Perjasički
Aktuální počasí přímo pro město Bukovac Perjasički. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (15:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
