- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Bantice
Aktuální počasí Bantice
Aktuální počasí přímo pro město Bantice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
