- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Babí
Aktuální počasí Babí
Aktuální počasí přímo pro město Babí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
