- Počasí
- Aktuální počasí
- Meteostanice Cheb - aktuální měření počasí
Meteostanice Cheb
Aktuální počasí přímo z meteostanice Cheb. Data z meteostanice jsou zobrazena bez jakýchkoli úprav - mohou se tedy lišit od aktuálního počasí pro jednotlivé lokality, kde data procházejí korekcemi při zohlednění lokálních podmínek a orografie. Další měřicí stanice zobrazíte na mapě meteostanic.
Čas měření: 21:00 31. 5. 2026
Východ Slunce: 05:06
Západ Slunce: 21:09
Fáze Měsíce: Úplněk
13°C
| rosný bod | 12°C |
|---|---|
| vlhkost | 94.9 % |
| tlak | 1014 hPa |
| srážky | 3 mm |
| vítr | 39 m/s |
| nárazy větru | 156 m/s |
| směr větru | SSW° |
| oblačnost | 100 % |
Slunce a Měsíc
