- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Želechovice
Aktuální počasí Želechovice
Aktuální počasí přímo pro město Želechovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
