Aktuální počasí Zannouch
Aktuální počasí přímo pro město Zannouch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
