- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Svobodné Dvory
Aktuální počasí Svobodné Dvory
Aktuální počasí přímo pro město Svobodné Dvory. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
