- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Federation of B&H
- Stojanovići
Aktuální počasí Stojanovići
Aktuální počasí přímo pro město Stojanovići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (12:00) do 1. 6. (21:00)
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
