- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Stará Libavá
Aktuální počasí Stará Libavá
Aktuální počasí přímo pro město Stará Libavá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
