- Počasí
- Chorvatsko
- Požeško-Slavonska
- Sovski Dol
Aktuální počasí Sovski Dol
Aktuální počasí přímo pro město Sovski Dol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
