- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Rtenín
Aktuální počasí Rtenín
Aktuální počasí přímo pro město Rtenín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
