- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Rozhraní
Aktuální počasí Rozhraní
Aktuální počasí přímo pro město Rozhraní. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
