- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Řevňovice
Aktuální počasí Řevňovice
Aktuální počasí přímo pro město Řevňovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
