Aktuální počasí Perperek
Aktuální počasí přímo pro město Perperek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
