- Počasí
- Chorvatsko
- Karlovačka
- Okić
Aktuální počasí Okić
Aktuální počasí přímo pro město Okić. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (15:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
