- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Ochoz
Aktuální počasí Ochoz
Aktuální počasí přímo pro město Ochoz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
