Aktuální počasí Ma‘şarat Na‘sān
Aktuální počasí přímo pro město Ma‘şarat Na‘sān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 28°C |
