- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Lopeník
Aktuální počasí Lopeník
Aktuální počasí přímo pro město Lopeník. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
