- Počasí
- Chorvatsko
- Dubrovačko-Neretvanska
- Krvavac
Aktuální počasí Krvavac
Aktuální počasí přímo pro město Krvavac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
