- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Hory
Aktuální počasí Hory
Aktuální počasí přímo pro město Hory. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
