- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Horní Lazy
Aktuální počasí Horní Lazy
Aktuální počasí přímo pro město Horní Lazy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
