- Počasí
- Chorvatsko
- Karlovačka
- Gornje Taborište
Aktuální počasí Gornje Taborište
Aktuální počasí přímo pro město Gornje Taborište. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (15:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
