- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- East Meon
Aktuální počasí East Meon
Aktuální počasí přímo pro město East Meon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
