- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Dobrá Voda
Aktuální počasí Dobrá Voda
Aktuální počasí přímo pro město Dobrá Voda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
