- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Další Lhota
Aktuální počasí Další Lhota
Aktuální počasí přímo pro město Další Lhota. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
