- Počasí
- Tunisko
- Sīdī Bū Zayd
- Cité el Hadaiq
Aktuální počasí Cité el Hadaiq
Aktuální počasí přímo pro město Cité el Hadaiq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
