- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Bezděkov
Aktuální počasí Bezděkov
Aktuální počasí přímo pro město Bezděkov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
